Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Nasza praca to nie tylko sukcesywna i satysfakcjonująca sprzedaż. Dla Państwa komfortu zajmujemy się  absolutnie każdym etapem tego procesu. Decydując się na Naszą pomoc, mogą Państwo liczyć również na:

 • null
  Profesjonalną sesję zdjęciową nieruchomości.
 • null
  Wnikliwą analizę stanu prawnego i możliwości sprzedażowych Państwa nieruchomości.
 • null
  Pełną, przemyślaną taktykę sprzedaży.
 • null
  Umieszczenie ogłoszenia sprzedaży i promocję na WSZYSTKICH portalach do tego stworzonych.
 • null
  Marketing wspierany przez specjalistę.
 • null
  Rozwiązanie wszelkich spraw trudnych w kwestii stanu prawnego nieruchomości- wpisy w  Księdze Wieczystej, sprawy własności, spadkowe, kwestie podatkowe – nie są dla nas żadnym wyzwaniem.
 • null
  Załatwiamy wszelkie możliwe formalności związane ze sprzedażą- w Urzędach Dzielnic, Spółdzielniach, Sądach, Urzędach Skarbowych- to wszystko możesz zostawić Nam.
 • null
  Marketing wspierany przez specjalistę.
 • null
  Zaprzyjaźnieni Notariusze, którzy zawsze są ogromnym wsparciem.
 • null
  i co równie ważne- współpracę z doskonale wykwalifikowanym, ale i sympatycznym Specjalistą ds. Sprzedaży, który zawsze będzie do Państwa dyspozycji.

Chcesz kupić mieszkanie?
Zapraszamy

Z nami znajdziesz doskonałą ofertę, która spełni Twoje oczekiwania, w równie doskonałej cenie. U nas znajdziesz również pomoc Doradcy kredytowego, Notariusza i Prawnika.

Możemy pochwalić się stale wracającymi klientami do naszych pośredników, którzy przez cały okres trwania transakcji są dla nich wsparciem.

Naszym największym atutem jest indywidualne podejście do każdego klienta. Nie zależy nam na tym, aby jak najszybciej sprzedać, kosztem ceny, a na tym, by sprostać Państwa wymaganiom. Bo najważniejsze jest, aby to klient był zadowolony i chętnie do nas wracał.

Zgłoś inwestycję na sprzedaż

Masz nieruchomość na sprzedaż? Napisz do nas a my oddzwonimy


  Aby sprzedać mieszkanie lub dom, otrzymując satysfakcjonującą cenę, należy dobrze się do tego przygotować. Queens Capital Investment Sp. z o.o., jako profesjonalna agencja pośrednictwa nieruchomości z Warszawy, pomaga swoim klientom na każdym etapie tego procesu. Dbamy o to, by lokale wystawione na sprzedaż prezentowały się efektownie. Ważne jest również stan prawny budynku i działki, na której on stoi. Nasza firma kompleksowo sprawdzi wszystkie możliwości rynkowe i przygotuje ofertę, która pozwoli szybko i z zyskiem sprzedać Państwa cztery kąty. Zajmujemy się pośrednictwem nieruchomości i zapewniamy kompleksowe usługi związane z wystawieniem lokalu mieszkalnego, komercyjnego lub budynku na rynku wtórnym i pierwotnym. Oferujemy także pomoc w poszukiwaniu wymarzonych czterech kątów.

  Twój pośrednik nieruchomości w Warszawie – solidny i rzetelny ekspert

  Przygotowanie nieruchomości na sprzedaż to wieloetapowy proces. Nasi pośrednicy zaczynają pracę od dokładnego sprawdzenia stanu prawnego oraz fizycznego domu czy mieszkania. Dzięki temu mogą opracować najlepszą strategię. Jest to niezwykle istotne, ponieważ pozwala na uniknięcie problemów w przyszłości. Konieczna jest m.in. dokładna kontrola stanu instalacji, by mieć pewność, że na sprzedaż wystawiony zostanie lokal, w którym wszystko działa bez zarzutu. Następnym krokiem jest home staging, czyli przygotowanie mieszkania do profesjonalnej sesji zdjęciowej. Nasz pośrednik w obrocie nieruchomościami zadba o to, by prezentowało się ono jak najlepiej. Ważne jest to, aby podkreślić jego istotne zalety. Fotografie wraz ze starannie przemyślaną ofertą zamieszczamy na znanych portalach internetowych, na których pojawiają się takie ogłoszenia. Dzięki temu docieramy do dużej grupy potencjalnych klientów. Nasze działania w tym zakresie wspiera specjalista do spraw marketingu, który weryfikuje skuteczność przygotowanego przekazu i monitoruje efekty.

  Przekaż obsługę procesu sprzedaży zaufanemu pośrednikowi w obrocie nieruchomościami

  Nasze firma zajmuje się również rozwiązywaniem problemów związanych ze stanem prawnym lokali. Pośrednik nieruchomości chętnie przejmuje od klientów z Warszawy trudne zadania, których efektem jest sprzedaż. Jeśli chcą Państwo oszczędzić czas, możecie zlecić nam:

  • załatwienie lub sprawdzenie wpisu w księdze wieczystej,
  • regulację kwestii własności,
  • sprawy spadkowe,
  • odprowadzenie należnych podatków.

  Oferujemy kompleksowe usługi, od przygotowania oferty, poprzez formalności w urzędzie dzielnicy, spółdzielni, sądzie i urzędzie skarbowym. Pośrednictwo nieruchomości to złożony proces, który wymaga dużej wiedzy oraz zaangażowania, dlatego ważny jest wybór odpowiedniej agencji zatrudniającej profesjonalistów. Dzięki temu można mieć pewność, że wszystkie etapy zostaną przeprowadzone rzetelnie.

  Jak kupić sprawdzone mieszkanie i uniknąć kosztownych remontów?

  W naszej agencji pośrednictwa nieruchomościami zajmujemy się również poszukiwaniem lokali dla klientów. Jeśli marzą Państwo o pięknym domu lub mieszkaniu, które zostało przed zakupem dokładnie sprawdzone pod względem prawnym, a jego stan fizyczny został zweryfikowany przez fachowców, trafiliście pod właściwy adres. Nie tylko znajdziemy dla Was wymarzone lokum, ale przygotujemy również wszystkie formalności niezbędne do zakupu, m.in.:

  • umowę,
  • deklarację podatkową,
  • wizytę u notariusza,
  • potrzebne zaświadczenia.

  Każdy pośrednik nieruchomości pracujący dla agencji doskonale wie, jakie prawa i obowiązki ma sprzedający i kupujący, dzięki czemu obsługa procesu zbycia przebiega profesjonalnie i bez zakłóceń. Klienci mogą liczyć na jego pomoc na każdym etapie. Nasi pracownicy prowadzą negocjacje i przygotowują wszystko, co potrzebne do zawarcia umowy.

  Najlepsza agencja nieruchomości w Warszawie

  Podstawową cechą dobrego pośrednika nieruchomości jest umiejętność rozmawiania z klientami. Musi on dobrze poznać ich oczekiwania, ustalić zakres usług i wybrać najlepsze rozwiązania gwarantujące satysfakcję obu stron transakcji. Powinien być także utalentowanym organizatorem, ponieważ na co dzień koordynuje pracę różnych specjalistów: dekoratora wnętrz, fotografa, eksperta do spraw marketingu, fachowców z branży budowlanej. Nasi pracownicy są biegli w dziedzinie obrotu nieruchomościami. Zajmują się wszystkimi aspektami procesu zakupu i sprzedaży domów i lokali mieszkalnych oraz komercyjnych. Najważniejsze jest dokładne poznanie oczekiwań przyszłego nabywcy, by znaleźć dla niego idealne cztery kąty. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu ustalenia szczegółów współpracy.