Flipping mieszkaniowy – House Flipping

Naszym celem są inwestycje w dobrze ulokowanych podwarszawskich miejscowościach – powiat Wołomiński, Piaseczyński, Legionowski itp. Nie rezygnujemy oczywiście z lokowania kapitału na rynku Warszawskim, ale staramy się wpasować w wymagania naszych klientów. I z doświadczenia wiemy, że to okolice okołowarszawskie cieszą się największym zainteresowaniem.

Dlaczego
warto z nami
inwestować?

Dlaczego warto z nami
inwestować?

 • null
  Realizujemy i inwestujemy wyłącznie w pewne projekty po wnikliwej analizie i kalkulacji.
 • null
  Współpracujemy z najlepszymi specjalistami:
  prawnikami, notariuszami, księgowymi, firmami remontowo-wykończeniowymi.
 • null
  Posiadamy sprawdzone sposoby na pozyskiwanie nieruchomości w okazyjnych cenach.
 • null
  U nas Inwestor nie traci swoich ulokowanych pieniędzy posiadając zabezpieczenie w postaci aktu notarialnego zakupionej nieruchomości (hipoteka) oraz depozyt sądowy.
 • null
  Zabezpieczenie na każdym etapie inwestycji
 • null
  Inwestycje w dobrze ulokowanych miejscach.
 • null
  Posiadamy własny oddział pośrednictwa nieruchomości.

Inwestycje w nieruchomości od wielu lat cieszą się dużym powodzeniem, dlatego agencja Queens Capital ma w swej ofercie usługi związane z poszukiwaniem mieszkań i domów do zakupu. Prowadzimy również wszystkie sprawy związane ze sprawdzeniem stanu technicznego oraz własności. Flipping mieszkaniowy to interesująca propozycja dla klientów, którzy lubią wyzwania. Polega on na tym, że po zakupie lokalu nadającego się do generalnego remontu albo renowacji robi się z niego np. luksusowy apartament czy loft. Dzięki temu można odsprzedać go z bardzo dużym zyskiem. Flip nieruchomości, np. mieszkania, wymaga sporych nakładów pracy i środków finansowych, ale jest niezwykle satysfakcjonujący. W każdym lokalu tkwi niesamowity potencjał, który można wykorzystać.

Flipping nieruchomości w Polsce

Pomysł remontowania starych domów i mieszkań trafił do Europy ze Stanów Zjednoczonych. W USA house flipping stanowi bardzo popularną metodę obrotu na rynku nieruchomości. Flipy mieszkaniowe znajdują coraz więcej zwolenników także na Starym Kontynencie. Wielu inwestorów decyduje się na zakup całych kamienic w zabytkowych centrach miast lub budynków poprzemysłowych w korzystnej cenie, by je wyremontować i szybko sprzedać z zyskiem. Takie obiekty często zmieniają właściciela za kwotę poniżej ich wartości rynkowej. Dlatego warto rozważyć możliwość flippingu, jeśli dysponuje się środkami przeznaczonymi na inwestycje. Finansując flipy mieszkaniowe, można osiągnąć naprawdę satysfakcjonujący zwrot. Nasza firma oferuje wsparcie na każdym etapie prac. Począwszy od znalezienia nieruchomości z dużym potencjałem, przez dokładne sprawdzenie jej stanu, po załatwienie wszystkich niezbędnych formalności związanych z jej zakupem.

Flipy mieszkaniowe z Queens Capital

Prezentowana oferta house flippingu dotyczy różnych obiektów zlokalizowanych w podwarszawskich miejscowościach, m.in.:

 • apartamentów na wynajem,
 • mieszkań,
 • inwestycji deweloperskich,
 • lokali usługowych,
 • działek.

Wszystkie flipy nieruchomości są realizowane z zachowaniem największej ostrożności. Zawsze dokładnie analizujemy stan prawny i techniczny lokali, by mieć pewność, że inwestycja zapewni satysfakcjonujący zysk. Nasza agencja współpracuje z ekspertami z różnych dziedzin: prawnikami, księgowymi, firmami remontowymi. Każdy inwestor ma gwarancję zwrotu środków przeznaczonych na flipping mieszkania czy domu. Zabezpieczeniem jest akt notarialny nieruchomości oraz depozyt sądowy. Dzięki temu, że mamy własny oddział pośrednictwa, działamy w pełni profesjonalnie.

Flipping mieszkaniowy – doskonała inwestycja dla wizjonerów

Firma realizuje inwestycje wymagające kreatywnego podejścia do problemów. Kupowanie nieruchomości wymagających dużych remontów to wyzwanie, któremu można sprostać, korzystając z doświadczenia profesjonalistów. Nasz zespół współpracuje z najlepszymi ekspertami, dlatego wszystkie oferowane flipy mieszkaniowe są niezwykle korzystne. Szukamy mieszkań i budynków, których właścicielom zależy na szybkiej sprzedaży. Wówczas można negocjować cenę, zwiększając rentowność inwestycji. Każdy klient na samym początku określa kwotę, którą chce przeznaczyć na house flipping. Następnie przygotowujemy najlepsze oferty, spośród których wybiera on jedną lub kilka propozycji. Kolejny etap to negocjacje ze sprzedającym i zakup wybranej nieruchomości. Flip pozwala kupić mieszkanie bardzo tanio i przekształcić je w luksusowy obiekt, który szybko znajdzie nabywcę.

Na co zwrócić uwagę we flippingu nieruchomości?

Najważniejszym aspektem każdej nieruchomości jest jej lokalizacja. Stawiamy przede wszystkim na flip mieszkań mieszczących się w okolicach Warszawy, ponieważ cieszą się one największym zainteresowaniem nabywców. W przypadku house flippingu należy również precyzyjnie oszacować koszty inwestycji, by mieć pewność, że przyniesie ona zysk. Nasza agencja za każdym razem rozpoczyna pracę od dokładnej analizy oraz kalkulacji. Dzięki temu wybieramy wyłącznie nieruchomości, które najlepiej nadają się do flipów mieszkaniowych. Trzeba uwzględnić też aktualne trendy w wykończeniu wnętrz, aby przygotować lokal, który zachwyci przyszłego nabywcę i skłoni go do szybkiego zakupu. Sukces uzależniony jest też od tego, czy cena sprzedaży jest dostosowana do realiów rynkowych, a oferta odpowiednio wypromowana.